FxRoom

- ZNAJDŹ SIĘ W CENTRUM INFORMACJI

Otwórz rachunek w Noble Markets
i odbierz dostęp do serwisu analitycznego FxRoom.

Wypełnij formularz, aby uzyskać dostęp do
serwisu analitycznego FxRoom

Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Akceptuję regulamin promocji
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów

Czym jest FxRoom?

Serwis analityczny FxRoom to wyjątkowa usługa na polskim rynku skierowana do wszystkich Inwestorów i Traderów ceniących sobie szybkość i wygodę dostępu do informacji. Wchodząc do wirtualnego pokoju nie ominie Cię żadne wydarzenie mające wpływ na zachowanie rynków finansowych.

Co znajdziesz w FxRoom?

Monitoring Live

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami napływającymi z gospodarki dzięki naszym alertom! Nie daj się zaskoczyć podczas ważnych przemówień i publikacji. Bądź w centrum wydarzeń.

Kalendarz makro

Zaplanuj swój handel zgodnie z kalendarzem publikacji ekonomicznych, by kontrolować ryzyko i zachować synergię między swoim spojrzeniem technicznym i fundamentalnym.

Dziennik Tradera

Poznaj tajemnice decyzyjne zawodowych Traderów. Analizuj przesłanki wejścia w transakcje i ucz się na bazie naszych sukcesów i błędów, by skrócić czas swojej nauki.

Raporty walutowe

Uzyskaj dostęp do cotygodniowych raportów walutowych prezentujących kompleksowe spojrzenie techniczne i fundamentalne na bieżącą sytuację rynkową.

Nagrania video

Przegapiłeś ważny webinar lub chcesz ugruntować wiedzę? W dziale video masz dostęp do wszystkich ostatnich spotkań online. Odtwarzaj je w dowolnym miejscu i momencie.

Kwotowania

Kontroluj bieżące kwotowania głównych instrumentów. Wygodna selekcja poszczególnych walorów pozwala na szybką ocenę sytuacji i usprawnia obserwację zależności rynkowych między nimi.

Otwórz rachunek w Noble Markets
i korzystaj z serwisu FxRoom za darmo.

Po spełnieniu warunków przystąpienia do promocji,
wystarczy 1 lot obrotu miesięcznie, aby otrzymać dostęp.

Jesteś już Klientem Noble Markets i chciałbyś otrzymać dostęp do FxRoom?

Napisz do nas: sales@noblemarkets.pl.